HR- ja juhtimisguru Dave Ulrich esineb Nordic HR Forumil 30.märtsil Tallinnas. HR Magazine on Dave Ulrich'i neljal järjestikusel aastal valinud maailma mõjukaimaks mõtlejaks personalijuhtimise valdkonnas

           

HR- ja juhtimisguru Dave Ulrich esineb Nordic HR Forumil 30.märtsil Tallinnas. HR Magazine on Dave Ulrich'i neljal järjestikusel aastal valinud maailma mõjukaimaks mõtlejaks personalijuhtimise valdkonnas. Foorumi ellukutsuja Endrik Randoja sõnab: "Meie eesmärgiks on maailma säravaimate mõtlejate ning Eesti, Läti ja Soome valdkonna juhtivate praktikute kokkuviimine. Üheltpoolt inspiratsiooniks ja uue info edastamiseks aga teiselt poolt ärikontaktide loomiseks ja teineteiselt õppimiseks." Dave Ulrich on toonud HR-teemad tippjuhtkonda, näidanud, kuidas personalijuhtimisega ettevõttele ja klientidele rohkem väärtust luua ning mõtestanud lahti põhjuseid, miks inimesed üldse head tööd teha soovivad. Kuigi Ulrich on tuntud eeskätt personalijuhtimise eksperdina (raamatutega HR Value Proposition, HR Competencies ja HR Transformation), on ta üha enam tunnustatud ka tippjuhtide hulgas (raamatutega Leadership Brand, How Leaders build Value ja The Leadership Code). 

Randoja sõnul sobib see Nordic HR Forumi filosoofiaga hästi, sest foorumi üheks eesmärgiks on tihendada personalijuhi ja tippjuhi vahelist koostööd. "See on esimene personalijuhtimise sündmus Eestis, kus ka tippjuhtidel igav ei hakka," lubab Randoja. Ulrichi tööd on ära märkinud BusinessWeek, nimetades teda "#1 Management Educator & Guru", Fast Company "one of the 10 most innovative and creative leaders" jt juhtivad väljaanded. Aasta aastalt on ta tõusnud mainekas Thinkers50 nimekirjas. "Kuid lisaks 15 raamatule ja igakülgsele tunnustusele on Dave Ulrich väga sümpaatne härrasmees, kellega on nauditav suhelda ja kes on esinejana väga köitev," võtab Endrik Randoja Dave Ulrichi tutvustamise kokku. Foorumist lähemalt saab lugeda siit.