Ekspozicija


EPS

Įmonė EPS LT yra dalis žinomos ir sėkmingai dirbančios UVS grupės. Patikimi EPS LT sprendimai veikia mažmeninės prekybos maisto ir ne maisto produktais, degalinių tinklų, sveikatos priežiūros paslaugų (draudimo kompanijos, gydymo įstaigos ir vaistinių tinklai) bei kituose verslo sektoriuose.

Priklausomai nuo kliento verslo specifikos ir poreikių galima rinktis klientui tinkantį kompleksinį sprendimą, kuris leidžia optimizuoti verslą, sumažinti kaštus bei padidinti pajamas. 

Pagrindiniai EPS LT siūlomų sprendimų privalumai yra patikimumas (visi atsiskaitymų bankų kortelėmis sprendimai atitinka EMV, PCI DSS/ PA, PIN saugumo standartus, VISA/ MasterCard rekomendacijas, duomenų kriptavimui naudojama „End to End Encryption“ technologija) ir tos pačios infrastruktūros panaudojimas įvairialypėms paslaugoms: bankų, ne bankų mokėjimo kortelės, miesto, lojalumo, dovanų, sveikatos draudimo kortelių, o taip pat elektroninių produktų pardavimams, GSM papildymams bei daugybei kitų paslaugų. Tokia infrastruktūra užtikrina darbo vietos ergonomiką ir procesų efektyvumą. 

HANSAB - „Verslas, kuriantis sprendimus“

„Hansab“ jau daugiau kaip 20 metų yra patikimas partneris finansų, mažmeninės prekybos ir viešojo segmento klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Turėdama virš 200 darbuotojų komandą, įmonė atstovauja vieną iš didžiausių bei įnovatyviausių elektroninių mokėjimo priemonių gamintoją  Ingenico bei teikia programine ir technine įranga paremtus sprendimus ir susijusias paslaugas visose Baltijos šalyse.

„Hansab“ produktų ir paslaugų asortimentas yra siūlomas visiems tradicinių pardavimų segmentams  nuo smulkių iki stambių mažmenininkų  bei specifinėms transporto, sveikatos priežiūros, viešbučių ir turizmo bei degalų  rinkoms".NEW VISION

„New Vision Baltija“ yra lietuviško kapitalo prekybos verslo technologijų kompanija. Įmonė teikia verslo valdymo sprendimus bei sistemų integravimo ir priežiūros paslaugas prekybininkams Baltijos šalių regione. Naudodamiesi 20 metų darbo su prekybos įmonėmis žiniomis, abipuse partneryste su pasauliniais technologijų tiekėjais ir kompleksiniu požiūriu, mes padedame savo klientams gauti daugiau iš verslo sistemų, užtikriname patogų nenutrūkstamą kasdieninį darbą ir nuolatinį verslo procesų tobulėjimą. „New Vision Baltija“ yra įkurta 1993 metais, įmonėje dirba 170 specialistų.
Mokėjimo kortelių Forumo metu, ekspozicijoje New Vision pristatys šiuos sprendimus: Savitarnos skenavimo sprendimas (Retapps), Parduotuvės ir restorano valdymo sistema (AgoRetail), Pinigų skaičiamo mašinos (Cashmaster), Mobili kortelių pinginė (Lwallet).
POINT

Point Grupė yra Europoje pirmaujanti elektroninių mokėjimo sprendimų tiekėja. Point siūlo supaprastintą prekių ir paslaugų pardavimą per novatoriškus ir saugius mokėjimų sprendimus. Kiekvieną dieną Point įgalina daugiau nei 10 milijonų saugių mokėjimų kortelėmis per 700.000 prižiūrimų mokėjimo terminalų.

Point stende kiekvienas dalyvis gali pamatytui, palyginti ir išbandyti naujos kartos VERIFONE mokėjimų įrenginius ir gauti išsamią informaciją bei konsultacijas apie Point teikiamas paslaugas, įskaitant galimus funkcionalumus, integracijas su kasų sistemomis, mobilius ir neintegruotus sprendimus. Point taip pat pristatys naujausius tyrimų duomenis apie Europos mažmeninkų mokėjimų tendencijas. Nuo pat mūsų kompanijos įkūrimo mes padėjome savo klientams būti pasirengusiems naujausiems technologiniams iššūkiams.NIXOR

Nixor – tai Baltijos šalyse veikianti informacinių ir saugumo technologijų įmonių grupė, kuri koncentruojasi į visapusiškų IT verslo sprendimų diegimą mažmeninės prekybos, svetingumo, laivybos ir viešo maitinimo sektoriuose.

Mūsų tikslas – būti pagrindiniu IT partneriu visiems savo klientams. Naudodamas mūsų paslaugas ir sprendimus klientas visada turi galimybę gauti pilną IT sprendimą, įskaitant visą reikalingą programinę ir techninę įrangą, konsultacijas bei mokymus, reikalingus sistemų įdiegimui ir palaikymui . Taipogi mes teikiame visų lygių aptarnavimo paslaugas, užtikrindami pilną sistemų techninę priežiūrą ir pagalbą vartotojams. Per 20 metų laikotarpį Nixor pateikė rinkai daug naujų ir novatoriškų produktų, kurie suteikė klientams galimybę efektyviau valdyti savo verslą.