Izstāde

EPS

EPS iepazīstina ar maksājumu terminālu risinājumiem, kas ļauj ietaupīt Jūsu izmaksas. Tie ietver pilnu tehnisko un programmatūras paketi, kura nodrošina efektīvu, drošu un ātru transakciju apstrādi no tirgotāja tirdzniecības vietas līdz Swedbank autorizācijas centram. EPS piedāvā unikālu un drošu elektronisko maksājumu risinājumu, kurš atbilst ne tikai obligātajiem EMV, SEPA un PCI  drošības standartiem, bet arī VISA un MasterCard drošības rekomendācijām (piemēram, Ends to End Encrytion). Unikālā sistēma nodrošina iespēju vienam terminālam sniegt dažādus pakalpojumus: bankas un nebankas karšu maksājumi, atlaižu un lojalitātes karšu transakcijas, elektronisko produktu pārdošana, GMS priekšapmaksas papildināšanas, veselības apdrošināšana u.c. EPS piedāvā tirgus līderu Ingenico (Telium 2) un Verifone ražotos maksājumu terminālus.

















Hansab

Hansab piedāvā inovatīvus tehnoloģiju risinājumus uzņēmumiem, kas koncentrējas uz finanšu, mazumtirdzniecības un valsts sektoru Baltijas reģionā.

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, Hansab piedāvā Ingenico iekārtas un šo iekārtu apkopes un uzturēšanas pakalpojumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Piedāvātais produktu portfelis ietver risinājumus gan tradicionālajiem pārdošanas segmentiem, piemēram, vietējiem tirgotājiem, mazumtirdzniecības sektoram ar augstu apgrozījumu, gan vertikālā tirgus dalībniekiem, piemēram, transporta, veselības aprūpes, apkalpojošās nozares, tūrisma, degvielas nozares uzņēmumiem.














NEW VISION

New Vision ir vadošais pakalpojumu un biznesa tehnoloģiju piegādātājs mazumtirgotājiem Baltijas valstīs. Kompānija piedāvā vadošajiem mazumtirgotājiem kompleksus risinājumus biznesa vadībā, kā arī sistēmu integrāciju un servisa pakalpojumus Baltijas valstu reģionā, kā arī aktīvi paplašina darbību ārvalstu tirgos. Izmantojot visu mūsu pieredzi, kas iegūta 20 gadu darbā mazumtirdzniecības nozarē, sadarbībā ar piegādātājiem no visas pasaules, kā arī mūsu profesionāļu „pievienoto vērtību”, New Vision ir ne tikai izveidojusi uz abpusējas uzticēšanās un cieņas balstītas partnerattiecības ar klientiem, bet arī uzkrājusi solīdu pieredzi un zināšanas. Kopš 2014.gada 2.jūlija New Vision ir norvēģu PSI Group ASA 100% piederošs meitas uzņēmums.


Nixor

Nixor ir Baltijas mēroga IT un drošības tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā IT risinājumus un pakalpojumus četros tirgus segmentos: Mazumtirdzniecībā, Ēdināšanā, Kuģniecībā un Digitālajos medijos. Nixor risinājumi un pakalpojumi tiek pastāvīgi atjaunināti, lai nodrošinātu mūsdienīgākos IT risinājumus ar visu nepieciešamo programmatūru, aparatūru, konsultācijām un apmācībām, atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām. Mēs piedāvājam sistēmu trīs līmeņu apkalpošanu 24/7, tādejādi nodrošinot pilnu klientu atbalstu. Nixor darbojas Baltijas tirgū gandrīz 20 gadus un šajā laikā posmā uzņēmums ir ieviesis vairākus inovatīvus IT risinājumus, rādot klientiem iespējas, pārvaldīt viņu biznesu daudz efektīvāk.  











Point

Point nodrošina elektronisko maksājumu risinājumus, programmatūras izstrādi, termināļu apkalpošanu uzņēmumiem jebkurā tirdzniecības nozarē Baltijas valstīs.

Pateicoties 25 gadu uzkrātajai pieredzei un programmatūras izstrādes centram Rīgā, spējam ātri un efektīvi realizēt dažādus gan makājumu, gan nemaksājumu, lojalitātes karšu u.c. papildus pakalpojumus, to izstrādi vai programmatūras adaptāciju, kā arī esam realizējuši sertificētu bezkontakta maksājumu karšu projektu.

Point Baltijā apkalpo vairāk kā 15 000 ierīces un klientu vidū ir veikalu, aptieku, restorānu, ātrās ēdināšanas, transporta, degvielas uzpildes un citi pakalpojumu sniedzēji ar individuālām vajadzībām un tirdzniecības specifiku.

Šie risinājumi ļauj ātri, droši un efektīvi apkalpot pircējus.

Piedāvājam Verifone zīmola jaunākās paaudzes stacionārus, mobilus ar kasi integrējamus, kā arī pašapkalpošanās termināļus.





















UCS

Uzņēmumu grupa "UCS" ir viena no pazīstamākajām kompānijām HoReCa sektorā, kura ievieš specializētas datorizētas uzskaites un vadības sistēmas viesmīlības iestādēs pasaules vairākās valstīs, tajā skaitā: ASV, Spānijā, Vācijā, Īrijā, Polijā, Čehijā, Krievijā, Vjetnamā, Ķīnā, Lielbritānijā, Ēģiptē un citās valstīs.

„UCS”  Baltijas valstīs darbojas jau kopš 1999. gada, piedāvājot „R-Keeper” sistēmu viesmīlības nozarei. Pašlaik Baltijas valstīs šo sistēmu izmanto vairāk nekā 900 uzņēmumi (restorāni, picērijas, kafejnīcas, klubi, viesnīcas, kinoteātri, sporta klubi, akvaparki utt).

Mūsu kompānija vienmēr cenšas piedāvāt tirgū vismodernākos risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģiskās iespējas un arī ir atvērta R-Keeper sistēmas integrācijai ar citām automatizācijas sistēmām.

"UCS" ir viena no pirmajām kompānijām Baltijā, kas piedāvā POS sistēmas integrāciju ar stacionāro un bezvadu bankas maksājumu karšu termināļiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem. Mūsu klienti to augsti novērtē, kā vienu no iespējām ērtāk, precīzāk un ātrāk apkalpot savus apmeklētājus.

Viss mūsu darbs ir veltīts tam, lai, strādājot kopā ar mums, klientam būtu drošība par rītdienu un liela konkurētspēja. Klientam dodot rokās visu nepieciešamo  servisu un apmācību, lai tas varētu ierindoties starp nozares līderiem un kļūt efektīvāks.