Partnerid

Mobiilse Töökeskkonna
Otsustajafoorumi PartneridElu muutub igas mõttes kiiremaks ja mobiilsemaks ning loomulikult peab eluga kaasas käima ka töökeskkond. Ei ole mõeldav, et palju ringi liikuva müügimehe kõned tuleksid kontorisse lauatelefonile, kus neid keegi vastu ei võta, või et töiste e-kirjade lugemiseks ja vastamiseks peab alati kontorisse sõitma. Või et vajalikud dokumendid asuvad ühe inimese arvutis, aga see inimene on parasjagu puhkusel või haiguslehel… EMT pakub mobiilse töökeskkonna võimalusi, mis:

  • Seovad omavahel laua- ja mobiilinumbri, nii et kõik kõned jõuavad alati kohale
  • Võimaldavad soodsaid sidelahendusi mitte ainult firmasiseste, vaid spetsiaalse rakendusega ka firmadevaheliste tasuta kõnede näol
  • Annavad koduvõrgu soodsa hinnaga kõned ka välismaal
  • Pakuvad Eesti kiireimat (3,5G ja 4G) mobiilset internetti
  • Toovad e-kirjad mitte ainult sülearvutisse, vaid ka tahvlisse ja nutitelefoniKujutlege hetkeks kaasaegset inimest... Tehnoloogia on muutunud osaks tema elust, sest tänu tehnoloogiale saab ta teha ja kogeda nii palju rohkem! Nutitelefon valvab ta und, edastab hommikul olulised uudised ning hoiab kursis kirjavahetusega. Kui algab töö, viib Galaxy Note ta kurssi müügitulemustega, aitab ette valmistada esitlusi ning neid kliendi juures AllShareCast funktsiooniga otse ekraanile kuvada, ilma igasuguse juhtmeta! Mõnikord aga ununeb midagi tööarvutisse!

AllSharePlay aitab vajalikud failid kätte saada ning saata kohtumisel tehtud märkmed tööle tagasi, et kolleegid saaksid kliendi huvides aega raiskamata tegutsema hakata. Mobiilsus pole talle vaid töövahend ja pingelisel päeval nägemata jäävat telesaadet saab Elioni rakendust kasutades lihtsalt salvestada, õhtul aga SmartTV-st nautida.
Hiljuti läbiviidud uuring tõestab, et 2013. aastaks kasutab mobiilseid tehnoloogiaid 1.19 miljardit töötajat, see on 34.9% kogu maailma tööjõust. Püsi selle arengu eesotsas ning paku oma töötajatele tööriistu, mille abil nad saavad langetada informeeritud otsuseid ning täita kriitilise tähtsusega ülesandeid kus iganes nad parasjagu asuvad. SAP pakub mobiilseid tarkvaralahendusi, mis tagavad konkurentsieelise nii suurtele kui ka väikestele organisatsioonidele.