Renginio medžiaga

Ačiū!

Dėkojame, kad dalyvavote „Swedbank“ Baltijos šalių atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis forume  ir ekspozicijoje! Tikimės, kad renginio metu  išgirdote naudingos informacijos, kaip patobulinti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis. Prašome Jūsų pasidalinti savo įspūdžiais apie renginį, kad sekantis forumas dar labiau atitiktų Jūsų poreikius. Šiame puslapyje taip pat rasite pranešimų medžiagą, nuotraukas ir videofilmą bei mūsų technologijų partnerių kontaktus. 

Vertinimo anketa

Email again:
1. Komunikacija prieš renginį: tinklapis, registracija, naujienlaiškis, kt.
2. Konferencijos medžiaga: kaip Jums patiko konferencijos leidinys?
3. Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko forumo programa?
3.1 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Mikael Möller pranešimas?
3.2 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Peter Jones pranešimas?
3.3 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Steven Sweevelt pranešimas?
3.4 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Ramūno Straukos pranešimas?
3.5 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Mats Hendriksson pranešimas?
3.6 Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko Patrick Dixon pranešimas?
4. Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko renginio vieta?
5. Plenarinė sesija: Kaip Jums patiko maitinimas?
6. Ekspozicija. Kaip Jums patiko paroda?
7.1 Bendrai. Kiek naujų naudingų verslo kontaktų gavote?

Pranešimų skaidrės

Mokėjimo kortelių aptarnavimo rinkos vystymasis ir buvimas tarptautiniu kortelių aptarnavimo paslaugų tiekėju-  kaip „Swedbank“ pozicionuos save?
Mikael Möller
, Kortelių aptarnavimo padalinio vadovas, „Swedbank“ grupė
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Mikael Möller.pdf

Kaip atsiskaitymai ateityje keis prekybininkų verslą? 
Peter Jones
, „PSE Consulting“ generalinis direktorius
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Peter Jones.pdf

Europos vartotojų elgsenos tendencijos ir jų reikšmė prekybininkams 
Steven van Sweevelt
, „MasterCard“
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Steven Sweevelt.pdf

Lietuvos vartotojų elgsenos tendencijos 
Ramūnas Strauka
, „Swedbank” pranešėjas
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Ramunas Strauka.pdf

Saugumo aspektai, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį prekybininkai 
Mats Henriksson
, Vyresnysis Šiaurės šalių mokėjimo kortelių asociacijos viceprezidentas
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Mats Henriksson.pdf

Kokia mažmeninės prekybos ir kelionių/pramogų verslo ateitis? 
Dr. Patrick Dixon
, „GlobalChange“ vadovas
Parsisųskite pranešimų skaidres: ppt Patrick Dixon.pdf

Technologijų partnerių kontaktinė informacija 


LietuvaLatviaEstija
Ashburn

Rolandas Budriunas
rolandas.budriunas@ashburn.lt
+370 5 2514300



EPS

Edgaras Suchodolskis (Baltic region)
edgaras.suchodolskis@eps.lt
+370 650 10044

Rokas Adiklis (Baltic region)
rokas.adiklis@eps.lt
+370 650 56400

Agnė Savčuk (Baltic region)
agne.savcuk@eps.lt
+370 655 26737

Gilbarco Autotank

Rimantas Maminskas
rimantas.maminskas@gilbarco-autotank.com
+370 (68) 635082

Atis Ozols
atis.ozols@gilbarco-autotank.com
+371 67840405

Taavi Korsjukov, 
taavi@autotank.ee
+372 56 43 482

Hansab

Donatas Jankauskas
donatas.jankauskas@hansab.lt
+370 612 71 797

Ģirts Zirnītis
girts.Zirnitis@hansab.lv
+371 291 61617

Andres Pillart
andres.pillart@hansab.ee
+372 545 10 500

New Vision

NEW VISION BALTIJA UAB 
info.lt@new-vision.com
+370 5 243 12 52

NEW VISION SIA 
info.lv@new-vision.com
+371 6745 55 00

NEW VISION AS
info.ee@new-vision.com
+372 650 42 00

Point

Daivaras Naujokaitis
point@point-lt.com
+370 52644450

Ints Diminš
point@point.lv
+371 67844740

Andi Maasalu
point@point-ee.com
+372 53458325

UCS

Kęstutis Dagys
k.dagys@ucs.lt
+370 5 2107247

Māris Kalniņš
m.kalnins@ucs.lv
+371 67409470

Sergey Kozinets
s.kozinets@ucs.ee
+372 6570700  


Forumo filmas

Filmo idėja: Šis filmas apie pardavėją, kuris visą dieną keliauja sudarinėdamas pardavimų sandorius. Jis suvokia, kad atsiskaitymas kortelėmis vyksta visur aplink mus. Filmas buvo nufilmuotas 360 laipsnių kamera, leidžiančia pamatyti vaizdą herojaus akimis. 


Nuotraukos

Keletas renginio nuotraukų, leisiančių Jums pajusti forumo nuotaiką.