Osalemistingimused ja registreerumine 2015

KORRALDAJAD: Eesti Koolijuhtide Ühendus ja Confent
TOIMUMISKOHT: Strand SPA & Konverentsihotell
A.H. Tammsaare pst 35,  80010 Pärnu, telefon: +372 447 5370
TOIMUMISAEG: 5. - 6. veebruaril 2015
OSAVÕTUTINGIMUSED: Osavõtt eelregistreerimise alusel.
Registreerimine lõpeb 31. jaanuaril 2015


TÖÖKEEL:
eesti keel

OSALEMISTASUD

Konverentsi osavõtutasu ühele osalejale on 230 eurot. Konverentsi osavõtutasu Eesti Koolijuhtide Ühenduse liikmetele ja Alushariduse Juhtide Ühenduse liikmetele on 191 eurot.

Osavõtutasud sisaldavad käibemaksu. Konverentsi osavõtutasu sisaldab kahe konverentsipäeva programmi, jaotusmaterjale, kohvipause, kaht lõunat ning õhtuprogrammi.

Tasumine toimub registreerumise põhjal väljastatud arve alusel. Arve väljastatakse e-maili teel. Palun mõelge arve vormistamine hoolikalt läbi ja konsulteerige asjaosalistega, sest arvet saame muuta vaid üks kord.

OSAVÕTUST LOOBUMINE

Loobumisest palume teatada kirjalikult aadressil margot@confent.com. Loobumise korral tagastatakse osavõtutasu täies ulatuses. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumisest on teatatud pärast 17. jaanuari 2015. Broneeritud majutuse annulleerimine toimub vastavalt valitud hotelli tingimustele.

MAJUTUS: Vajadusel broneerime Teile hotelli. Hotellide valik ja hinnad asuvad registreerumisvormil.

LISAINFO: Margot Ots, margot@confent.com või telefonil 5016199.

REGISTREERIMINE: Allpool asuval vormil. NB! Tärniga märgitud väljadele tuleb kindlasti info sisestada.

REGISTREERIMINE

Email again:
NB! Pärast registreerimisvormi täitmist vajutage nuppu Saada. Roheline märgukiri "Vorm on saadetud" ilmub avaneval leheküljel registreerimisvormi juurde. Selle nägemiseks tuleb lehte kerida registreerimisvormini. Hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks saadetakse teile registreerimiskinnitus. Kui kinnitust selle aja jooksul ei saabu, palun andke teada margot@confent.com, et tagada registreerumise õnnestumine.