Aastakonverentsi partnerid

Partnerid


Festo Didactic


Festo on 1925ndal aastal Saksamaal rajatud juhtiv tööstusautomaatika valdkonnas tegutsev kontsern. Oleme esindatud 186 riigis. Festo Didactic on spetsialiseerunud automaatika valdkonna koolitusele ja konsultatsioonile ning õppemetoodika ja õppeseadmete arendamisele ning valmistamisele. Festo Didactic-ul on üle 40 aasta kogemust.

Pakume põhikoolidele ja gümnaasiumitele õppekomplekte, mille abil õpilane saab tutvuda nii tööstuslike komponentidega, kui ka tootmisprotsesside -  ja tehnoloogia põhitõdedega. 

Meie õppekomplektide kasutamine aitab: 

  • Tõsta huvi tehnika ja automaatika valdkonna vastu 
  • Mõista mehaanikat ja elektrotehnikat 
  • Õppida arvutit otstarbekalt kasutama
  • IT –tehnikat mõista
  • Suunata ka tüdrukuid tehnika juurde 
  • Üldiselt aru saada tööstuslikust tootmisest 

„Õpilane tutvub tehnoloogia algtõdedega, mida võib kasutada igapäevaelus, edasi-õppimisel, tulevasel  töökohal ja hobides„ 

Büroomaailm 

Büroomaailm on loodud 1992. aasta oktoobris, seega tähistame sel aastal oma 20. sünnipäeva. Firma põhitegevuseks on kontoritarvete, arvutite, bürootehnika ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Hetkel kuuluvad Büroomaailma ketti kolm kauplust Tallinnas ja kauplused Tartus, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Valgas ning internetipood.

Läbi aastate oleme olnud tihedalt seotud Eesti haridusasutustega, pakkudes koolidele ja lasteaedadele grafo- ja multimeediaprojektoreid, tahvleid, koolimööblit ja igapäevaseid kontoritarbeid, nagu koopiapaber, tindi- ja laserkassetid printeritesse ja koopiamasinatesse, kriidid, grafokiled, tahvlipliiatsid jm.

Viimastel aastatel oleme oma tootevalikut täiendades mõelnud just koolidele, püüdes pakkuda tulevikku vaatavaid lahendusi ja tehnoloogiaid, nagu dokumendikaamerad, digitaalne paber ja pliiats, interaktiivsed tahvlid, spetsiaalse õpetamistarkvaraga graafikakalkulaatorid, lähikuvaprojektorid ja tahvelarvutid. Nii mõndagi neist uutest lahendustest näitame ka selleaastasel Haridusjuhtide Aastakonverentsil Pärnus 9.-10. veebruaril.Microsoft Eesti

Microsoft Eesti on tegutsenud alates 2003. aastast, meeskonnas töötab 22 inimest. Ligi 80 äripartneri kaudu jõuavad Microsofti tooted ja teenused Eestis tuhandete organisatsioonideni ja sadade tuhandete inimesteni. Lisaks tegutseb Eestis Microsofti Skype’i arendusosakond, kus töötab ligi 400 inimest. 

Microsoft Eesti üheks peamiseks eesmärgiks IT-alaste teadmiste kasv ühiskonnas, sh haridussektoris. Seetõttu loob Microsoft tarkvara, mis annab õppejõududele ja õppuritele võimaluse keskenduda sellele, mida nad kõige paremini oskavad: suhelda, koostööd teha ja õppida. Lisaks panustame läbi erinevate koolituste, programmide ja rahvusvaheliste konkurssidega  sellesse, et tehnoloogia kasutamine tunduks loomuliku osana õpetamises ja õppimises protsessis. Microsofti haridustegevustest Eestis loe täpsemalt:  www.microsoft.ee/haridus