HARIDUSJUHTIDE AASTAKONVERENTS


Hea Haridusjuht,

Järjekorras kaheksas Haridusjuhtide Aastakonverents toimub
5.- 6. veebruaril 2015 haridusrahvale koduses Strand SPA ja Konverentsihotellis, Pärnus.

Konverentsiprogrammi koostamist alustasime osalejate antud tagasisidest. Paljude heade mõtete kõrval köitsid tähelepanu korduvad soovitused: “teiste eluvaldkondade vaatenurgad haridusele“, “argiste teemade ülesed ideed”, “kastist väljas mõtlemine”

Tõepoolest, suur osa Eesti ja eestimaalaste saavutustest tugineb teistmoodi mõtlemisele ja tegemisele. Olgu nendeks siis internetitelefon Skype või Arvo Pärdi teosed. Kehtestatud reeglitest ja normidest teadlikult kõrvalekaldumine on tänapäeval üks moodsamaid edustrateegiaid.

Haridusjuhtide Aastakonverentsil käsitleme seekord, kuidas saab haridusvaldkond julgustada lapsi ja noori proovima uut, säilitades samas piiritunde, et “kastist välja” mõtlemine ei muutuks anarhiaks ja kaoseks. Vaatame ka võimalusi haridusjuhi enda tööd värskes võtmes korraldada ning õppijates ja kolleegides “teravaid pliiatseid” ära tunda.

Loomulikult ei puudu ka Haridusjuhtide Pidu, mis põikab seekord eemale viimastel aastatel väljakujunenud normidest. Palun tutvuge osalemistingimustega (mis on jätkuvalt täiesti reeglipärased ega ole muutunud) ning registreerige osalejaks esimesel võimalusel siin.

Ootame teid aastakonverentsile,

Toomas Kruusimägi
Eesti Koolijuhtide Ühendus

Endrik Randoja
Confent OÜ