SWEDBANK BALTIJOS ŠALIŲ ATSISKAITYMO MOKĖJIMO KORTELĖMIS FORUMAS

Penktasis „Swedbank“ Baltijos šalių atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis forumas ir ekspozicija  įvyks lapkričio 6 d. viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre.

Technologijos ir elektroninių atsiskaitymų sistemos nuolat keičiasi. Mažmeninės prekybos, kelionių ir pramogų sektorių atstovai, norėdami pasinaudoti šių pokyčių privalumais, apie juos turi sužinoti pirmieji. Šis forumas – tai didžiausias ir reikšmingiausias mažmeninės prekybos, bankininkystės profesionalų ir technologijos partnerių susitikimas Baltijos šalyse, kurio tikslas – sužinoti, kaip vystosi mokėjimų kortelių rinka, kokie bendri strateginiai iššūkiai laukia ir kokie sprendimai yra vertingiausi bei efektyviausi optimizuojant kaštus.  

Renginio metu bus pristatomos naujausios priemonės, padedančios efektyviau organizuoti atsiskaitymus mokėjimo kortelėmis ir optimizuoti lėšų surinkimo kaštus.

Programoje:

  • „Swedbank“ ir „Mastercard“ rekomenduos, kaip mažmeninės prekybos atstovams sutaupyti pinigų ir laiko.
  • Ekonomikos ekspertai nubrėš Baltijos šalių ir Lietuvos perspektyvas, padėsiančias atlikti teisingus verslo sprendimus.
  • Technologijos partneriai "Hansab", "Point", "EPS", "New-Vision" ir "Nixor" pristatys praktinius naujausių technologijų bei integracijos pavyzdžius, leisiančius vartotojams efektyviau bei draugiškiau atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.
  • Vyriausias „Consult Hyperion“ konsultantas Anthony Pickup pristatys mobilių mokėjimų ir jų įtakos vartotojo elgsenai bei rinkai analizę.
  • Alain Thys iš „FutureLab“ atskleis vartotojų elgsenos, mažmeninės prekybos ir atsiskaitymų  ateitį.

Renginys naudingiausias įmonių, technologijų ir rinkodaros vadovams. Jo turinys parengtas koncentruotai ir atsižvelgiant į mažmeninės prekybos ypatumus, tai ir puiki terpė diskusijoms apie karščiausias aktualijas su kolegomis – Lietuvos mažmeninės prekybos, kelionių ir pramogų sektorių vadovais.

Forumas skirtas tik kviestiniams svečiams. Į renginį galėsite patekti tik pateikus asmeninį kvietimą. Jei kvietimo dar negavote, prašome kreiptis: support@confent.com.

Registracija vyks iki spalio 31 d.  Lektorių pranešimai bus sinchroniškai verčiami į lietuvių ir anglų kalbas. Forumo detali programa bus pristatyta netrukus. Maloniai kviečiame registruotis jau dabar.  

Registracijos forma: http://www.confent.com/renginiai/swedbank-forumas/registracija

Laukiame Jūsų konferencijoje!

Pagarbiai

Raulis Üksvärav
Swedbank Group
Head of Baltic Acquiring Products