Swedbank Baltijas norēķinu karšu forums

Swedbank Baltijas Norēķinu karšu forums un Expo izstāde šogad notiek jau sesto reizi.  Būsiet laipni gaidīti 11. novembrī Radisson Blu Hotel Latvija, Rīgā, Elizabetes ielā 55. 

Elektronisko norēķinu tehnoloģiju un sistēmu jomā nepārtraukti tiek ieviesti jauni risinājumi.  Lai maksimāli izmantotu to sniegtās priekšrocības, mazumtirdzniecības un viesmīlības nozares vadītājiem ir lieliski jāpārzina šīs jomas iespējas un jauninājumi.  Forums ir tirgotāju, bankas speciālistu un tehnoloģiju nodrošinātāju lielākā tikšanās vieta.  Pasākuma galvenais mērķis ir sniegt informāciju par norēķinu karšu industrijas attīstību, par priekšā stāvošajiem stratēģiskajiem izaicinājumiem un par finansiāli izdevīgiem risinājumiem, kas sniedz tirgotājiem papildus vērtību. 

Pasākumā Jūs uzzināsiet par jaunākajām stratēģijām un risinājumiem norēķinu sistēmas optimizēšanai un maksājumu darījumu efektivitātes uzlabošanai. 

  • Informēsim par Swedbank un MasterCard risinājumiem, kas ļauj ietaupīt klientu laiku un naudu. 
  • Ekonomikas eksperti ieskicēs Baltijas un Latvijas nākotnes perspektīvas, lai savu biznesa lēmumu Jūs pieņemšanā varētu balstīties uz plašāku informāciju. 
  • Tehnoloģiju nodrošinātāji demonstrēs praksē jaunākās tehnoloģiskās un integrācijas iespējas, kas padara norēķinus ar maksājumu kartēm vēl ātrākus un klientam draudzīgākus.  Ar savām jaunākajām tehnoloģijām jau ir gatavi iepazīstināt Hansab, Point, EPS, UCS un Nixor .
  • „Consult  Hyperion” galvenais konsultants Anthony Pickup iepazīstinās ar dažām nozīmīgām tendencēm norēķinu sistēmu risinājumu jomā un ar to ietekmi uz patērētāju uzvedību un ražošanu. 
  • Mēs atkal tiksimies ar Peter Fisk, kas ieskicēs mazumtirdzniecības, norēķinu sistēmas risinājumu un patērētāju uzvedības tālākas attīstības iezīmes, analizējot arī šo tendenču ietekmi uz Baltijas valstu tirgu. 
Viss iepriekšminētais ir koncentrēts dinamiskā un praktiskas informācijas piesātinātā dienā, kas saplānota, vadoties no tirgotāju biznesa interešu viedokļa.  Vislielāko guvumu forums sniegs uzņēmumu direktoriem un augstākā līmeņa tehnoloģiju un marketinga nozares vadītājiem.  Turklāt tā būs lieliska iespēja pārrunāt aktuālākos jautājumus ar saviem kolēģiem  - Latvijas mazumtirdzniecības un viesmīlības uzņēmumu vadītājiem. 

Forumā piedalās tikai uzaicinātas personas, plašākai auditorijai tas nav pieejams.  Reģistrācijas termiņš ir 5. novembris.  Pasākumā būs nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un angļu valodās.  Pilna pasākuma programma tiks publicēta tuvāko nedēļu laikā, taču reģistrācija ir jau atvērta. 

Ar programmu varat iepazīties šeit. 

Lūdzu, nodrošiniet sev dalības iespēju forumā,
reģistrējoties šeit.

Laipni lūgti forumā!

Ar cieņu, 

Raulis Üksvärav
Swedbank grupas
Baltijas karšu pieņemšanas nodaļas vadītājs