MOBIILSE TÖÖKESKKONNA OTSUSTAJAFOORUM

Hea IT-otsustaja,

Eesti organisatsioonide IT-taristud on kõrgel tasemel, kuid mobiilsuse üha suurenev osatähtsus sunnib IT-süsteeme ja -juhte uuele arenguhüppele. 

Meil on rõõm tervitada teid erikülalisena Mobiilse Töökeskkonna (Enterprise Mobility) Otsustajafoorumil 16. oktoobril Tallinna Teletornis. Elulised ettekanded, parimate praktikate esitlused ning keynote ettekanded annavad tuge otsustamaks, mis mahus ja kuidas on mõistlik organisatsiooni mobiilsust kasvatada. Siin on valik käsitlemisele tulevatest teemadest:

  • Millega peab arvestama enne mobiilse töökeskkonna projekti käivitamist?
  • Kuidas luua organisatsiooni strateegiast lähtuvat mobiilse töökeskkonna platvormi?
  • Kuidas rajada platvorm selliselt, et tuleviku vajadused ja investeeringud sellega haakuksid?
  • BYOD - kuidas juhtida töötajate oma seadmete kasutamisest tulenevaid riske?
  • Nutitelefonid, tugevdatud seadmed, tahvelarvutid, eriseadmed - milliseid seadmeid ja milleks kasutada?
  • Milliseid mobiilse töökeskkonna rakendusi tasub sisse osta ja millised ise teha?
  • Hübriid-IT mõju mobiilsele töökeskkonnale - oma ja jagatud pilvelahenduste kasutamine.

Otsustajafoorumi üheks külalisesinejaks on Enterprise Mobility ekspert Hans Nygaard. Ta toob meieni näiteid toimivatest mobiilsetest töökeskkondadest, mille loomise projekte on ta juhtinud. Lisaks esinevad ligi kümme praktikut ning partnerit, kes on mobiilse töökeskkonna projekte Eestis ja mujal ellu viinud.

Programm täieneb jooksvalt. Registreerimiseks palun täitke allolev vorm. Kokku saame võõrustada vaid 90 IT-otsustajat, kellele oleme saatnud personaalse kutse. Kutsutud külaliste osalustasu on tasutud foorumi partnerite poolt.

Kohtumiseni Eesti esimesel Mobiilse Töökeskkonna Otsustajafoorumil,

Korraldajate ja partnerite nimel,

Endrik Randoja
Confent.com


Mobiilse Töökeskkonna Otsustajafoorumi ajakava

9:00 Hommikused tervitused ja partnerite ekspo
9:30 Mobiilse Töökeskkonna ekspertide ja kasutajate talkshow 
11:30 Lõuna
12:30 Parima praktika paralleelsessioonid
13:30 Energiapaus ja ekspo
14:00 Hans Nygaard Keynote Presentation
15:00 Mobiilne Töökeskkond 2012 tunnustamine
15:30 Mobiilse Töökeskkonna Otsustajafoorumi orienteeruv lõpp 

Kinnitatud esinejad

Hans Nygaard - kogenud Acando, Logica ja Siemensi taustaga nõustaja, kes toob osalejateni näiteid toimivatest lahendustest aga tutvustab ka põhimõtteid ja tööd nende taga.

Erik Roose - Postimehe peadirektor, kes tutvustab tippjuhi vaadet mobiilsele töökeskkonnale ja seda mis Postimehes selles vallas ära on tehtud ja plaanis on.

Tiit Tammiste -  EMT Tehnoloogiadivisjoni direktor, pika kogemusega infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni praktik ning IT-visionäär.

Virgo Riispapp - Coca Cola Balti riikide IT tugiteenuse üksuse juht tutvustab, mida ePolitsei kogemusest saab ära kasutada Coca Colas mobiilset töökeskkonda rajades.

Krista Birnbaum - DHL Expressi kullervedude operatiivjuht Baltikumis

Toomas Veersoo - Telema nõukogu esimees

Kurt Kristiansen - SAP Nordic Mobility Advisor, kes strateegia vaatenurgast juhatab SAP-i kliente mobiilsuse teemadel ning esitab parima praktika näiteid Skandinaaviast.

Tomas Derzanauskas - Samsung Head of B2B Department, kes toob osalejateni värskeimad uudised mobiilsete seadmete arengust ja lähitulevikust.

Rode Luhaäär - Flymont Mobile partner, kes erinevaid lahendusi loonud mitmete rahvusvahelistele ja kohalikele ettevõtetele ning on Eesti Ettevõtluskõrkool Mainor internetiturunduse lektor.

Priit Rebane - EMT IT ja võrgu tugiteenuste osakonna juhataja, kes tutvustab foorumil EMT poolt kasutatavaid mobiilse töökeskkonna lahendusi ja nende tulemuslikkust.

Henrik Roonemaa - [digi] peatoimetaja ja laia silmaringiga infotehnoloogia kommentaator juhatab otsustajafoorumi avavat talkshow'd.

Esinejate ring täieneb jooksvalt... 

Registreerimine
Email again:
NB! Pärast registreerimisvormi täitmist vajutage nuppu Saada ja ilmub roheline märgukiri "Vorm on saadetud". Hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks saadetakse teile registreerimiskinnitus. Kui kinnitust selle aja jooksul ei saabu, palun andke teada margot@confent.com, et tagada registreerumise õnnestumine. Kuna osalejate arv on piiratud on väga oluline, et teile saabunud registreerimiskinnitus kinnitaks registreerimise õnnestumise.