MAKSELAHENDUSTE OTSUSTAJAFOORUM


NB! Olete sattunud aasta 2014 Makselahenduste Otsustajafoorumi lehele. Tulevased, sh 2015 aasta ürituse programmi ning registreerimise leiate aadressilt  http://exex.eu/payments/.


Kutsume teid Eesti esimesele Makselahenduste Otsustajafoorumile
. Foorumi eesmärgiks on näidata, kuidas strateegiliselt makselahendusi kavandades ja ellu viies kasvatada mitte ainult maksete vastuvõtmise efektiivsust vaid tõsta ka kliendirahulolu ning täiustada tarneahelat. 
 
Otsustajafoorumil tutvustatakse, kuidas kujundavad makselahenduste põhimõtteid, viivad neid ellu ja jälgivad täitmist Eesti edumeelsed jaekaubandus- ja HoReCa ettevõtted. Räägime sellest, milline on makselahenduste roll juhtivate ettevõtte strateegias, millised on uuenduslikud makselahendustega seotud projektid ning millisena näevad eksperdid ja praktikud makselahenduste tulevikku. 

Juttu tuleb ka väga konkreetsetest teemadest, nagu puutevabad maksed ja mobiilne rahakott, kavandatava EU-regulatsiooni mõju maksetele ja kaubandusele, iseteeninduslahendused ja E-kaubandus. 

Makselahenduste teemasid käsitleme nii praktikute kui ka neile olulisi teenuseid osutavate partnerite vaatenurgast ja toome palju näiteid, kus ühise lõppeesmärgi nimel on leitud suurepäraseid lahendusi.

Foorumi külalisesineja on Alain Thys
, jaekaubanduse ekspert, kelle südameasjaks on kliendikeskne lähenemine ja kelle klientideks on Philips, Lexus, L'Oréal, ING jt. Enne nõustajakarjääri oli ta Reebok EMEA jaekaubanduse juht. 
Foorumi formaat on äärmiselt mitmekülgne võimaldades osalejal jälgida sisukaid vestlusringe, minna detaili ja rääkida kaasa case-sessioonis ning kuulda külalisesinejalt jaekaubanduse trende laiast maailmast. Lisaks kohtumised partnerite-kolleegidega vaheaegadel. Tähelepanuväärne on ka toimumiskoht, uuenenud Tallinna Teletorn.

Foorum on piiratud osalejate arvuga ning kutsutute hulgas on Eesti suurimate jaekaubandusettevõtete ja HoReCa-sektori otsustajad: finantsjuhid, IT-direktorid ja tegevjuhid. Kui olete saanud personaalse kutse, oleme rõõmsad teid nende hulgas tervitades! Foorumi osalustasu on sellisel juhul teie eest tasunud foorumi partnerid. Kokku võõrustab Makselahenduste Otsustajafoorum vaid 90 oma ala proffi. 

Palun registreerige end osalejaks kasutades allolevat vormi. Ootame teid programmiga tutvuma siin. Kohtumiseni Eesti esimesel Makselahenduste Otsustajafoorumil!

Korraldajate ja partnerite nimel,

Endrik Randoja
Confent