Partnerid

ALD AUTOMOTIVE

ALD Automotive on autoparkide täisteenusliisingule spetsialiseerunud Société Générale Grupi tütarettevõte. ALD Automotive kuulub Euroopa juhtivate autoparkide haldamisega tegelevate ettevõtete hulka hallates üle 955 000 sõiduki 37 riigis 4 kontinendil.

Baltikumis on ALD Automotive tegutsenud alates 2005. aastast ning on Baltikumi turuliider hallates üle 3000 sõiduki. ALD Automotive eesmärk on pakkuda oma klientidele Baltikumis ühtseid autopargi juhtimise lahendusi tagades kliendile personaalse, professionaalse ja kohalikke olusid arvestava teeninduse nii Eestis, Lätis kui Leedus. 

Tuginedes oma kohalikule ja rahvusvahelisele kogemusele töötab ALD Automotive välja koostöös klientidega iga ettevõtte eesmärke ja vajadusi toetava autopargi juhtimise lahenduse alates autopargi poliitika kujundamisest kuni autokasutajate igapäevase toe korraldamiseni seades esikohale professionaalse ja kvaliteetse klienditeeninduse.


VOLKSWAGEN

Ettevõtte igal tegevusel on eesmärk. Erandiks pole ka autopargi majandamine ja sõiduvalmis hoidmine. Teile kui suurkliendile pakub Volkswagen ulatuslikku lahenduste valikut, avarat mudeligammat, individuaalselt sobitatud tooteid ja kliendi-identiteeti. Volkswagen pakub tarbijatele ideaalselt jaotatud täisteenindusega diilerite ning hoolduspartnerite võrku.

Meil on hea meel pakkuda oma klientidele -- Eestis, Lätis ja Leedus -- ühtset lahendust, mis hõlmab nii uute autode müüki kui müügijärgseid tegevusi, teie autodele sobivaid varuosi ja lisaseadmeid.

Nii ulatuslik tootevalik ja esinduslik klienditeenindusvõrk rahuldab teie autopargi vajadused, ükskõik kui äärmuslikud need ka poleks!

Volkswageni avar tootevalik aitab teie autopargil püsida edukursil.
SeeMe on Eesti vanima telemaatikalahenduste pakkuja Oskando veebipõhine tarkvarateenus, mis aitab kasutajatel langetada autopargiga seotud kulusid ning tõsta kogu ettevõtte tulusid, andes igapäevaselt põhjaliku ülevaate ja läbipaistvuse kõigest autopargiga seonduvast nii reaalajas kui minevikus. Täna kasutavad SeeMe’d üle 1500 ettevõtte 15 riigis Skandinaavias, Baltikumis, Kesk-Euroopas ja Balkanimaades. SeeMe eelisteks teiste telemaatikateenuste ees on kasutajad pidanud nägusat ja intuitiivset kasutajaliidest ning rohket ning igapäevaselt täienevat funktsionaalsust, mis on ennast tõestanud nii paari sõidukiga väikeettevõttes kui ka tuhande autoga suurfirmades.