Kandideeri osalejaksHea autopargi juhtimise eest vastutaja,

Kui Sinu organisatsiooni autopargis on enam kui 20 sõiduautot ja/või kaubikut ning otsustad nende hankimise ja haldamise üle, siis kandideeri osalema 2. oktoobril Tallinna Teletornis toimuvale Eesti esimesele Autopargi Otsustajafoorumile. Selleks pole vaja teha muud, kui täita allolev lühike ankeet. Kutse lunastamise korral on osalemine teile tasuta.

Foorumi eesmärgiks on leida valdkonna juhtivate praktikute ja ekspertide toel uusi võimalusi autoparkide hankimise ja haldamise tõhususe tõstmiseks ning seeläbi organisatsiooni tulemi parandamiseks. 

Otsustajafoorumil tutvustatakse, kuidas kujundavad transpordi põhimõtteid, viivad neid ellu ja jälgivad täitmist Eesti edumeelsed autopargid. Samuti räägime autopargi juhtimise organisatsiooni loomisest, olgu siis tegemist oma personali või outsourcitud teenustega ning IT rollist autoparkide juhtimisel. Hoiame jalad maas ja puudutame ka igapäevaseid teemasid nagu hanked, hooldused ja varuosad, kulujuhtimine, sõidukipargi ühtlase jagunemise korraldamine ja autopargist vabanemine. 

Aut
opargi juhtimise teemasid vaatame nii parkide juhtide kui ka partnerite vaatenurgast ja toome palju näiteid, kus ühise lõppeesmärgi nimel on leitud suurepäraseid lahendusi. Arvamust küsime ka erialaliidu esindajalt ja võõrustame Euroopa suurima autoparkide juhtimise kooli juhti Roddy Grahamit. Kokku astub teie ette üle kümne autoparkide juhtimisega seotud praktikut-eksperti.

Foorumi formaat on äärmiselt mitmekülgne võimaldades osalejal nautida sisukat ja hoogsat talk-show stiilis vestlust, minna detaili ja rääkida kaasa case-sessioonis ning kuulda külalisesinejalt autoparkide juhtimise kogemust laiast maailmast. Lisaks kohtumised partnerite-kolleegidega vaheaegadel. Palun avage foorumi programm pdf-failina kõrvalasuvalt ikoonilt.
Foorum on piiratud osalejate arvuga ning kutsutute hulgas on Eesti suurimate autoparkide otsustajad: autopargi-, logistika- ja tegevjuhid. Kui te ei ole saanud personaalset kutset kuid soovite foorumil osaleda, siis palun täitke osalema kandideerimiseks allolev ankeet. Kokku võõrustab Autopargi Otsustajafoorum vaid 99 oma ala proffi. Vastame teile 24 tunni jooksul, kas teil on võimalik foorumil osaleda.

Täname Autopargi Otsustajafoorumi vastu huvi tundmise eest!

Korraldajate ja partnerite nimel,

Endrik Randoja
Confent.com  
Email again:
NB! Pärast vormi täitmist vajutage nuppu Saada ja vormi juurde ilmub roheline märgukiri "Vorm on saadetud". Hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks saadame teile vastuse. Kui vastust selle aja jooksul ei saabu, palun andke teada margot@confent.com, et tagada info liikumise õnnestumine. Kuna osalejate arv on piiratud on väga oluline, et saaksite enda täidetud vormile meie poolt isikliku vastuse.