PARTNERI

ALD AUTOMOTIVE

ALD Automotive ir Société Générale Group meitas uzņēmums, kas specializējies automašīnu parka pilna servisa operatīvā līzinga pakalpojumos. ALD Automotive ir Eiropā vadošais automašīnu līzinga un autoparku vadības uzņēmums, kura pārvaldībā ir 965 000 automašīnu 37 valstīs 4 kontinentos.

ALD Automotive darbojas Baltijas tirgū kopš 2005. gada sākuma, un uzņēmums ir tirgus līderis, pārvaldot vairāk nekā 3000 transportlīdzekļu. Autoparka vadības kā ārpakalpojuma nodošana uzņēmumam ALD Automotive nozīmē vienādus pakalpojumus visā Baltijas reģionā, piedāvājot personīgas, profesionālas un vietējas zināšanas un pieredzi visās trijās valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. 

ALD Automotive komanda nodrošina klientiem labāko starptautisko praksi apvienojumā ar vietējām zināšanām un pieredzi un palīdz klientiem izstrādāt autoparka vadības risinājumus, kas vislabāk piemēroti katra klienta mērķiem un vajadzībām. ALD Automotive individuālā pieeja nodrošina risinājumus, sākot no autoparka vadības politikas izstrādes un beidzot ar ikdienas klientu apkalpošanu automašīnu vadītājiem, un mūsu prioritāte ir profesionāla un augstas kvalitātes klientu apkalpošana.

VOLKSWAGEN

Katram uzņēmuma spertam solim ir nozīme. Tas pats attiecas arī uz autoparku pārvaldību un mobilitāti. Volkswagen Jums, kā svarīgam klientam, piedāvā plašu risinājumu klāstu un dažādus modeļus ar individuāli personalizētiem produktiem, pakalpojumiem un īpašu identitāti. Volkswagen saviem klientiem piedāvā izcilu apkalpošanas tīklu – pilna pakalpojumu klāsta dīlerus, kā arī individuālus partnerus.

Mēs saviem klientiem Baltijas valstīs ar lepnumu piedāvājam VIENA risinājuma metodi visās trīs valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, tai skaitā jaunu automobiļu tirdzniecību, tehniskās apkopes risinājumus, oriģinālās rezerves daļas Jūsu automobiļiem, kā arī aksesuārus.

Plašais produktu klāsts un klientu apkalpošanas tīkls ļauj apmierināt visas Jūsu autoparka vēlmes, lai arī cik neparastas tās būtu!

Plašais Volkswagen produktu klāsts nodrošinās Jūsu autoparka mobilitāti ceļā uz panākumiem.

SEEME

SeeMe auto monitoringa sistēma ļauj sekot līdzi transporta līdzekļiem un veic informācijas analīzi izmantojot GPS iekārtas

Oskando ir viena no pieredzes bagātākajām un visātrāk augošajām auto monitoringa kompānijām Baltījā un Austrumeiropā.  SeeMe autoparka vadības sistēmu šobrīd izmanto vairāk kā 1500 klienti 15 Eiropas valstīs, kopumā SeeMe sistēmai ir pieslēgtas vairāk kā 15 000 transporta vienības visā Eiropā.