PARTNERIAI

ALD AUTOMOTIVE

ALD Automotive priklauso Societe Generale įmonių grupei. 4 žemynuose bei 37 šalyse valdydama daugiau nei 955000 automobilių parką, ALD Automotive yra viena rinkos lyderių teikiant pilno serviso veiklos nuomos paslaugas.  

ALD Automotive Baltijos šalyse sėkmingai veikia nuo 2005 metų ir nuomodama daugiau nei 3000 automobilių taip pat yra pirmaujanti rinkoje. Naudodamiesi įmonės teikiama pilno serviso veiklos nuomos paslauga, klientai visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – gauna tokį patį asmeninį, profesionalų ir vietinei rinkai pritaikytą paslaugų paketą. 

Naudodamiesi ALD Automotive profesionalios komandos paslaugomis, klientai gauna visa kas geriausia, remiantis nusistovėjusia tarptautine praktika bei vietinės specifikos išmanymu. Imonė padeda rasti automobilių parko kūrimo ir priežiūros sprendimus, geriausiai atitinkančius kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius, organizuoja veiklą nuo pat automobilių parko kūrimo strategijos iki kasdienių vairuotojų poreikių tenkinimo, didžiausią dėmesį skirdama profesionalumui ir aukštai kokybei.

VOLKSWAGEN

Kiekvienas bendrovės veiksmas turi aiškų tikslą. Tai liečia ir autoparko valdymą. Jums, kaip svarbiam klientui, Volkswagen siūlo plačią sprendimų gamą, pagrįstą ne tik individualiu požiūriu, bet ir plačiu modelių asortimentu. Volkswagen rekomenduoja ir išskirtinius techninio aptarnavimo sprendimus, kuriuos teikia tiek pilnojo ciklo serviso atstovai, tiek asmeniniai serviso partneriai.  

Didžiuojamės galėdami visiems Baltijos šalių klientams pasiūlyti VIENINGĄ paslaugų standartą, vienodai aukštą visose trijose Baltijos valstybėse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei apimantį naujų automobilių pardavimą, popardavininio aptarnavimo sprendimus ir originalių atsarginių dalių bei priedų tiekimą Jūsų automobiliams.

Mes siūlome visus Jūsų verslo mobilumo poreikius bei automobilių parko reikalavimus atitinkantį prekių bei paslaugų asortimentą! 

Volkswagen – visuomet optimalus sprendimas.

SEEME / ALTAS

SeeMe - tai šiuolaikinėmis technologijomis veikianti transporto parkų kontrolės sistema apimanti maršrutų kontrolę, darbo laiko apskaitą ir su transporto veikla susijusiu išlaidų optimizavimą. Lietuvoje UAB „ALTAS informacinės technologijos“ yra sukaupusi didžiausią patirtį teikiant transporto kontrolės sprendimus. Šiuo metu SeeMe transporto parkų kontrolės sistema naudojasi daugiau kaip 7500 transporto priemonių visoje Lietuvoje. Tuo tarpu Europoje SeeMe sprendimų integracija jau siekia 15 šalių, daugiau kaip 1500 įmonių ir 35000 transporto priemonių.